Wpisz poprawnie dane

i dowiedz się więcej ...!

Imię
Nazwisko
Telefon +48 - -
E-mail

Outsourcing windykacyjny

Bez względu na to jaką sprawę chciałbyś zlecić nam do windykacji, najpierw zawsze zapoznajemy się w sytuacji w jakiej funkcjonujesz poznając specyfikę Twojego działania. Dzięki temu możemy podjąć się zadania realizacji oczekiwań efektywnych działań windykacyjnych w każdej firmie.

Jeśli prowadzisz firmę zatrudniając kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu pracowników i skontaktujesz się z nami bądź pewien, że zadamy fundamentalne pytanie: „… po co marnować czas pracowników  – handlowców, kierowców, księgowych i innych -  na działania w gruncie rzeczy nie wynikające bezpośrednio z zakresu ich obowiązków? Czas poświęcony na wewnątrz-firmowe działania windykacyjne i cierpliwe czekanie na zapłatę to koszt, który można ograniczyć podnosząc efektywność jego wykorzystania!

Strata czasu to nie jedyny mankament samodzielnych działań windykacyjnych firm nie wyspecjalizowanych w windykacji. Otóż bardzo często wśród firm różnych branż przedstawiciele handlowi są „zmuszani” do podejmowania działań windykacyjnych, wiąże się to przede wszystkim z faktem, że mają bezpośredni kontakt z zadłużonym Klientem, co bywa wykorzystywane do nieformalnych nacisków na dokonanie spłaty. Problem tkwi właśnie w tym, że te nieformalne kontakty są całym kapitałem przedstawiciela handlowego, który po takich nieprofesjonalnych działaniach windykacyjnych, traci wypracowaną latami pozycję partnerską z Klientem (obecnym dłużnikiem), co w konsekwencji powoduje spadek obrotów i mniejszą penetrację rynku.

Dlatego też opinią wielu prawdziwych managerów: „(…) windykacją należności powinny zajmować się wyłącznie wyspecjalizowane działy wewnątrz firmowe lub  – w celu ograniczenia kosztów stałych – zaufane i sprawdzone zewnętrzne firmy windykacyjne.

Dzięki stałej współpracy i kontroli wierzytelności w Twojej firmie w pełni wykorzystamy nasze atuty: skuteczność, kompleksowość i szybkość działania.

W ramach oferty outsourcingowej pakiet naszych usług obejmuje:

- monitoring płatności,

- dochodzenie roszczeń finansowych – kompleksową windykację należności (wszystkie etapy: do sukcesu!),

- pośrednictwo w sprzedaży wierzytelności – publiczne giełdy wierzytelności,

- kupno i sprzedaży wierzytelności,zdobywanie informacji gospodarczych, środowiskowych, majątkowych,

- doradztwo gospodarcze – w tym obsługa prawna firm w programach partnerskich,

- mediacje gospodarcze,

- szkolenia.

 

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty Windykacja & Outsourcing skontaktuj się z naszym konsultantem.

Partnerzy: