Wpisz poprawnie dane

i dowiedz się więcej ...!

Imię
Nazwisko
Telefon +48 - -
E-mail

Pojedyncze zlecenia windykacji

Nie windykuj samodzielnie! Jeżeli nabrałeś już świadomości, że na nic spełzły Twoje dotychczasowe starania odzyskania pieniędzy od dłużnika, proponujemy zająć się windykacją długu za Ciebie. Oczywiście dlatego, że jesteśmy w tym skuteczniejsi i dlatego stanowimy lepsze rozwiązanie!

Windykując za Ciebie, będziemy najlepszą decyzją, jaką podejmiesz w tym obszarze funkcjonowania Twojej firmy!

Doradzamy Przedsiębiorcom aby, nie zmagali się samotnie z dłużnikami, czekając w nieskończoność na „kolejną obiecaną wpłatę”, gdyż zegar tyka, czas ucieka, a z czasem rośnie przekonanie dłużnika, iż uda mu się całkowicie uniknąć zapłaty i swobodnie kredytować Twoim kosztem.

Nasze działania zaczynamy od zbadania rzeczywistości i możliwości. Zapoznajemy się w sytuacji w jakiej funkcjonujesz Ty oraz Twój dłużnik. Musimy wiedzieć z czym na co dzień się zmagacie, aby skutecznie odzyskać utracone środki finansowe i płynące z nich korzyści.

Tak opracowujemy najlepsze i bezpieczne działania, które wcielamy w życie!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty pojedynczego zlecenia windykacji skontaktuj się z naszym konsultantem (istnieje także możliwość przeprowadzenia wyceny windykacji długu online przez naszą stronę www, bez konieczności odbywania spotkań).

Partnerzy: