Wpisz poprawnie dane

i dowiedz się więcej ...!

Imię
Nazwisko
Telefon +48 - -
E-mail

Centrum upadłości i restrukturyzacji

Wieloletnie doświadczenie w pracy nad dłużnikiem pozwala nam dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie działań oddłużeniowych. Udzielamy pomocy naprawdę niewypłacalnym dłużnikom. Charakter naszych działań pozwala na zwrot ku lepszemu, na otwarcie zupełnie nowej karty w życiu konsumenta czy też przedsiębiorcy, karty zupełnego oddłużenia.

Nasze działania, to dostępne, zgodne z literą prawa i skuteczne narzędzia prowadzące do uzyskania możliwości umorzenia powstałych zobowiązań, które miały miejsce w codziennym życiu prywatnym i/lub gospodarczym wielu z nas.

Oferujemy przygotowanie kompletnego wniosku o ogłoszenie upadłości konsumentów, przedsiębiorców, jak również plany restrukturyzacyjne firm.

Upadłość, w szczególności popularna upadłość konsumencka,  jest regulacją prawną skierowaną do osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, które borykają się z problemami spłaty zobowiązań finansowych wobec banków, firm windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych), dostawców mediów itp. Upadłość to również odpowiedź na problemy przedsiębiorców, którzy cierpią na brak wypłacalności, której nie są w stanie sprostać. Regulacja ta umożliwia pozbycie się zadłużenia, „ataków” firm windykacyjnych, zwolnienia rachunku bankowego zajętego przez komornika itp.

Każdorazowo celem uzyskania odpowiedniej wiedzy i doboru odpowiedniego instrumentu prawnego odpowiadającego zaistniałym okolicznościom nasze działania poprzedzamy analizą obecnej sytuacji Klienta. Dzięki tej metodzie wnioski i rekomendacje wypływające z kontaktu z nami dopasowane są indywidualnie.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z nami.

Partnerzy: