Wpisz poprawnie dane

i dowiedz się więcej ...!

Imię
Nazwisko
Telefon +48 - -
E-mail

Upadłość i Restrukturyzacja

Charakter naszych działań pozwala na zwrot ku lepszemu, na otwarcie zupełnie nowej karty w życiu konsumenta lub przedsiębiorcy – perspektywy całkowitego oddłużenia.

Oferujemy przygotowanie kompletnego wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenta, przedsiębiorcy lub wniosku o restrukturyzacyję.

Upadłość, w szczególności popularna upadłość konsumencka, jest regulacją prawną skierowaną do osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, które borykają się z problemami spłaty zobowiązań finansowych wobec banków, parabanków, firm windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych) i innych wierzycieli. Upadłość to również odpowiedź na problemy przedsiębiorców, którzy zapadli na trwałą utratę płynności finansowej i stali się po prostu niewypłacalni.

Każdorazowo celem uzyskania odpowiedniej wiedzy i doboru odpowiedniego instrumentu prawnego odpowiadającego zaistniałym okolicznościom nasze działania poprzedzamy analizą obecnej sytuacji. Dzięki temu wnioski i rekomendacje mają szansę stać się na prawdę skuteczne.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z nami.

Partnerzy: