Wpisz poprawnie dane

i dowiedz się więcej ...!

Imię
Nazwisko
Telefon +48 - -
E-mail

Sprzedaż i otwarcie spółek prawa handlowego

Zgodzić się trzeba, że do jednej z najczęstszych potrzeb osób zamierzających „wystartować” z własnym pomysłem na biznes należą: krótki czas realizacji formalnoprawnego procesu otwarcia spółki i potrzeba uzyskania dla niej zdolności kredytowej. Wszystko to często komplikuje sytuację przedsiębiorcy oraz wymusza krótki termin na podjęcie odpowiednich kroków na zrealizowanie założonego przedsięwzięcia.

Właśnie do tych Klientów kierowana jest nasza oferta sprzedaży gotowych spółek lub ich szybkiego powoływania.

Oferowane przez WRF Biznes Partner spółki prawa handlowego to formalnie zarejestrowane podmioty przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej, nie posiadające żadnej historii związanej z obrotem gospodarczym, zatrudnianiem pracowników i wielu innych utrudnień. Jak zwykł mawiać Prezes WRF Biznes Partner – cyt.: „(…) naszą częstą przewagą nad konkurencją jest fakt, iż nie mamy trupów w szafie (…) „.

Cały proces sprzedaży udziałów lub powołania nowej spółki pozwoli na szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej i realizację Państwa przedsięwzięcia. Wszelkie formalności załatwia za Państwa WRF Biznes Partner. To proste i skuteczne rozwiązanie problemu często przedłużającego się procesu rejestracyjnego przed Sądem Rejestrowym lub braku zdolności kredytowej dla nowo otwieranych spółek.

Od początku rejestracji w KRS spółkom nadano numery REGON i NIP oraz wykonano wszystkie obowiązkowe zgłoszenia w Urzędzie Skarbowym (dla wybranych profili działalności zgodnie z określonym PKD zgł. do VAT).

Nowością w ofercie są funkcjonalne rachunki bankowe otwarte dla wybranych spółek*.

Dla szczególnie wymagających Klientów istnieje również możliwość rejestracji spółki w prestiżowej lokalizacji Kalisza oraz zapewnienie spółce obsługi sekretarskiej („wirtualne biuro” – tzn. odbiór poczty, wys. skan/fax na mail itp.), księgowej i prawnej, co często nie pozostaje bez wpływu na wizerunek firmy.

Zakup lub rejestracja spółki prawa handlowego to gwarancja kompleksowej obsługi z dbałością o dobry image Państwa firmy.

W celu zapoznania się z ofertą skontaktuj się z nami już dziś!

* Rachunki bankowe prowadzone są opcjonalnie i wyłącznie dla wybranych spółek. Rachunki bankowe oraz ich prowadzenie objęte jest dodatkową opłatą, konta nie zawierają żadnych historycznych operacji bankowych poza opłatami za ich prowadzenie.

Partnerzy: